BECAUSE OF THE WHEATHER CONDITION
TOP
Havacılık İle İlgili Kitaplar

“Sivil Havacılıkta Kariyer Kitabı”

Havalimanında çalışan ve çalışmak isteyen…

Havacılık sektöründe kariyerini geliştirmek isteyen…

Havacılığa tutkulu ve havacılığı seven…

Kariyeri için çok çalışması gerektiğini bilen herkes için…

Tüm havacılık meraklılarına duyurulur: “Sivil Havacılıkta Kariyer” kitabı çıktı. Havacılık sektöründe kariyerinizin başlangıcı ve gelişimi için rehber niteliğinde olan kitap, yaklaşık yedi yıl boyunca İstanbul Atatürk Havalimanı’nda edinilmiş deneyim ve tecrübelerle kariyerin nasıl yönlendireceğini anlatmaktadır.

Havacılık sektöründe çalışan, mesleğini belirlemiş olup kariyer yolculuğunda sıkıntılar yaşayan, kararsız kalan, ne yapacağını bilmeyen, pes eden ya da etmeyi düşünen kişiler… Hayatta başarılara adım atmak çok çalışmayı gerektirir. Yedi gün yirmi dört saat çalışmanın sürdüğü havacılık sektöründe olmak, bir insanın sadece isteyerek yapabileceği bir eylemdir. Yorgunluğunuz, uykusuzluğunuz, bazı zamanlarda açlığınız, bazı zamanlarda da insanlara olan yoğun duygularınız; bunları istemeden yapmak ve yaşamak mümkün değildir.

Bu kitapta, havacılık sektöründe severek çalışıldığı sürece başarıyı yakalayabileceğiniz anlatılırken, havalimanında çalışılan departmanları ve çalışma koşulları, kariyerin planlanması ve geliştirilmesi çerçevesinde deneyim ve tecrübeler aktarılmaktadır. Okuduğunuz cümlelerde bazen hüzünlenecek, bazen tebessüm edeceksiniz; ama çoğu şeyi sanki o an yaşıyormuşçasına tekrar hissedeceksiniz.

«

»

Bir Cevap Yazın